Veri Tabanı Hizmetleri

Veri Tabanı Hizmetleri Nedir?

Veri tabanları öncelikle çeşitli bilgilerin ve verilerin saklandığı ve ihtiyaç anında anlamlı veya anlamsız birleştirilerek çıktıların alındığı bir sistemdir. Verilerin günümüze gelene kadar yüksek oranda artmasından sonra veri tabanlarına oldukça ihtiyaç doğmuş, anlamsız veya anlamlı ilişkili veya ilişkisiz verilerin saklanmasında büyük rol oynamışlardır.

Veri tabanı hizmetleri ise kişilerin veya firmaların sahip olduğu veri tabanı sistemlerini yönetme kapasitesine sahip, veri tabanı sistemleri üzerinde uzmanlaşmış şirketler tarafından 7 gün 24 saat, gerçekleşebilecek her türlü senaryoda anında müdahalede bulunabilecek ve sistemin sürekliliğini, ölçeklenebilirliğini, güvenliğini ve yedeklemesini sağlayacak hizmetlerin tümüne verilen isimdir.

Ayrıca YAZICI Digital olarak, bilinen bilişim teknolojileri dış kaynak kullanımından farklı olarak, değişen ve dijitalleşen dünyanın teknoloji yönetiminde önemli bir rol oynamakla beraber optimum verimliliği hedefleyen şirketler için maliyet avantajları sağlayarak, ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler geliştiriyoruz.

Adsız
error: Content is protected !
Müşteri Hizmetleri
1
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?