Reklam & Tanıtım

Reklam & Tanıtım

Hizmet ve ürünlerinizin reklamlarını geniş kitlelere en etkin ve en uygun maliyetli şekilde dijital reklamlarla ulaştırabilirsiniz.
Bu noktada biz devreye girerek sizler için bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Ayrıntılı Analiz
Reklam yayınlarını başlatmadan önce rakip firma, sektör, hedef kitle ve anahtar kelime analizlerini tamamlarız.
Tasarım ve Yayın
Analizlerden yola çıkarak en güncel ve modern tasarım teknikleri ile hazırlanan reklamları ilgili yerlerde yayına alırız.
Sonuç Raporlama

Tüm reklamların erişim ve tıklanma rakamlarını, reklamlarla ilgilenenlerin bilgilerini size sunarız.
Reklamlarınız Her Yerde Yayınlansın!

Reklam vermek şirketinizin, hizmetlerinizin ve ürününüzün en iyi tanıtım yoludur. Marka yaratma konusunda en önemli adımlardan biri olan reklamlar çeşitli mecralarda yayınlanarak kişilere ulaşır. Kısa zamanda doyurucu bir sonuç almak için YAZICI Digital reklam desteklerinden yararlanmak gerekir.

Sektördeki farkınızı gösterecek stratejiler üretmek ve hayata geçirmek dışında reklamlarınızı uygun mecralarda sunmanız gerekiyor. Kreatif çalışmalar ile dikkati üzerinize toplar, rakiplerinizden sıyrılırsınız. Genel ve bilinen tanıtım araçlarının artık yetersiz kaldığı günümüzde yeni nesil uygulamalardan yararlanmalısınız.

dijital-reklam-analizi-0615

NASIL HİZMET VERİYORUZ?Hazırlık aşamasından başlayan ve yayın ve raporlama ile devam eden süreci sizlerle sürekli paylaşırız.


Bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak adına organize ettiğimiz dijital reklamların hazırlık sürecinde ve sonrasında kayda geçirdiğimiz tüm bilgileri sizlere açık tutarız. Raporlamalarımızla birlikte süreci takip edebilirsiniz.

error: Content is protected !
Müşteri Hizmetleri
1
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?